Konkurs Walentynkowy


21 lutego w auli szkolnej  ZSO w Bystrzycy Kł. odbyło się rozdanie nagród za udział w szkolnym konkursie na najładniejszą kartkę walentynkową. I m zdobyła Maja Kozłowska, II m. Wiktoria Jaskuła, III m. Klaudia Jęczmienna….

Czytaj dalej...

Występ w Środowiskowym Domu Samopomocy


20 grudnia 2018r. uczniowie z kl. Va, Vb i IIa ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w ZSO w Bystrzycy Kł. pod opieką p. Emilii Idzi-Ważgint i p. Beaty Marek jak co roku wystąpili w Środowiskowym…

Czytaj dalej...

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego.


W niedzielę 16 grudnia podczas Bystrzyckiego kolędowania został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczny, zorganizowany pod patronatem burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej p. Renaty Surmy. Uczniowie z ZSO w Bystrzycy Kłodzkie zdobyli trzy pierwsze miejsca. I miejsce Martyna Michalak…

Czytaj dalej...

Rozdanie nagród za konkurs plastyczny


16 grudnia w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej rozdano nagrody w gminnym konkursie plastycznym pt „700 lat minęło…..Bystrzyca Kł. widziana oczami dziecka”.

Czytaj dalej...

Kolędowanie na zamku w Trzebieszowicach


W sobotę 15 grudnia uczniowie SP1 w ZSO w Bystrzycy Kłodzkiej z klas Va, Vb i IIa pod opieką p. Emiliii Idzi-Ważgint, p. Beaty Marek oraz P. Rafała Marka zaprezentowały montaż słowno-muzyczny na wigilii integracyjnej…

Czytaj dalej...

Wycieczka integracyjna


13 grudnia klasy 5a i 5b pod opieką p. Sylwii Ryznar, Emilii Idzi-Ważgint oraz p. Anny Kocoń brały udział w MIKOŁAJKOWEJ wycieczce integracyjno edukacyjnej do Wrocławia.

Czytaj dalej...

Międzyszkolny Mikołajkowy Konkurs Matematyczny


Mamy już za sobą XIX edycję Międzyszkolnego Mikołajkowego Konkursu Matematycznego dla trzecich klas gimnazjum i ósmych klas szkoły podstawowej.

Czytaj dalej...

„Od pierwszoklasisty do licealisty”


    26.11. br. w ramach projektu „Od pierwszoklasisty do licealisty” grupa dziennikarsko-plastyczna wzięła udział w wycieczce do Radia Wrocław.

Czytaj dalej...

Konkurs recytatorski


Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III W dniu 21.11.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się XI edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla klas I-III pod hasłem „ Nasza Niepodległa – wiersze o Polsce”.

Czytaj dalej...

Wymiana młodzieży


W czwartek 22.11.2018 do naszej szkoły przyjechały dzieci wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej w Usti nad Orlici.

Czytaj dalej...