Rozdanie nagród za konkurs plastyczny

16 grudnia w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej rozdano nagrody w gminnym konkursie plastycznym pt „700 lat minęło…..Bystrzyca Kł. widziana oczami dziecka”. Konkurs był zorganizowany przez ZSO w Bystrzycy Kłodzkiej przez p. Emilię Idzi-Ważgint we współpracy z MGOK w Bystrzycy Kł. W konkursie wzięły udział ZSO w Bystrzycy Kł. Szkoła Podstawowa Nr 2 W Bystrzycy Kł. oraz Zespół Szkół w Wilkanowie. Prace przedstawiały nasze miasto, które w przyszłym roku będzie obchodzić 700 lat nadania praw miejskich. Nagrodzone prace od nowego roku będą wykorzystane do druku kartek okolicznościowych. Uczennica naszej szkoły Martyna Michalak z klasy VIa w kat. wiekowej IV-VI zdobyła I miejsce a Krzysztof Idzi z kl.IIId Gimnazjum w kat. VII,VIII, Gimnazjum zdobył II miejsce. Drugie i trzecie miejsca zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr2 w Bystrzycy Kł. Nagrody oraz dyplomy wręczał dyrektor ZSO w Bystrzycy Kł. p. Paweł Popiel. Sponsorem głównych nagród była Fundacja gen. Józefa Bema przy Szkole Podstawowej Nr1, za co serdecznie dziękujemy prezesowi p. Norbertowi Ryznarowi. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez MGOK w Bystrzycy Kł. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Emilia Idzi-Ważgint